UMS R&D

Return to na pali IV - Na Pali WAR

Witamy wszystkich użytkowników - zarówno chłopaków jak i dziewczyny ;). Stronka którą odwedzacie, poświęcona jest dodatkowi do gry Unreal zwanym Na Pali War. Czym jest Na Pali? Jest to planeta na skraju Drogi Mlecznej, zamieszkana przez czterorękich obcych zwanych Nali. Nie będę opowiadał fabuły Unreal'a, w końcu to nie moja działka. Ja zamierzam wam powiedzieć o tym dodatku tyle - Akcja gry rozpoczyna się ponad 50 lat, po wydarzeniach z oficjalnego dodatku "Return to Na Pali". Jesteś oficerem sił Ziemi pod przywództwem sił UMS (Ci którzy grali w Unreal'a II od razu rozpoznają charakter którym będą grać). Ludzie są w trakcie wojny z cywilizacją Skaarj, która poczęła zagrażać nie tylko planecie Na Pali, ale także Ziemi. Wydarzenia te będą pre-intrem do słynnej wojny siedmiodniowej (Unreal Tournament 2004). Do dyspozycji będziemy mieli parę nowych giwer, oprócz tego wszystkie bronie zostaną zmodyfikowane i pod taką postacią będziemy nimi grać. Dodatkowo pojawią się pojazdy które będzie można użyć - część misji będzie niemożliwa bez ich przejścia, nowi przeciwnicy, wojska sprzymierzone (zapomnij o samotnym przechodzeniu gry, znanym graczom poprzednich części Unreal'a), oraz niesamowite efekty specjalne, ukształtowanie terenu itd. wszystko dzięki patchowi 227 produkowanym przez zespół OldUnreal. Zatem poczekajmy trochę i sami zobaczycie jak to będzie wyglądać ;).

 REKRUTACJA: 

Potrzebuję każdego zdolnego osobnika. W moim team'ie mam już dosyć sporą liczbę osób które czymś się zajmują. Mam m.in grafików 3D, 2D, projektantów poziomów do gry (mapperów), kompozytora muzyki, osobę od poprawek angielskich, hiszpańskich, rosyjskich. Wciąż jednak potrzebuję pomocy osób, bowiem zaraz okaże się tak że szybciej pokończę studia niż ukończę ten projekt, a wtedy nie będzie zbytnio czasu na dokończenie tego co zacząłem z paroma innymi osobami. A szkoda by było. Poszukuję zatem:

- Grafików trójwymiarowych (3ds Max, Maya, Blender - pamiętać że sami bawicie się z importowaniem modeli)

- Grafików dwuwymiarowych (adobi fotoszop itd.)

- Mapperów

- Kompozytorów muzyki (chodzi mi o klimat Unreal'a, mile widziane osoby pracujące w "trackerach")

- Programistów C++, Uscript (szczególnie)

- Osób zajmujących się wykończeniem map, modeli 3D, skryptów itd. (czyli testerów znających się w swojej dziedzinie)

Każdy kto chce wziąć udział w projekcie, proszony jest o kontakt na stronce lub przez meila : dozeynwct*hotmail.com (gdzie "*" to "@")

Cheers ludziska!